Gemeente Losser lid van de GVAG

Deze week mochten we wederom een nieuw lid verwelkomen binnen onze gebruikersvereniging. De grensgemeente Losser (ruim 22.000 inwoners) is recentelijk lid geworden van de GVAG.

Welkom binnen de vereniging!

Ook deze gemeente ziet het belang en toegevoegde waarde van de GVAG. Inmiddels zijn in het oosten van Nederland vele gemeenten GBI-gebruiker en tevens GVAG-lid. Hiermee heeft op dit moment onze vereniging 103 leden.

We blijven altijd op zoek naar gebruikers van GBI die ook geïnteresseerd zijn in een lidmaatschap, waardoor onze vereniging een nog steviger positie kan innemen. Op dit moment overwegen nog meer gemeenten als gebruikers van GBI een lidmaatschap van onze gebruikersvereniging.

Samen staan we sterk en samen vormen we een invloedrijke gebruikersvereniging.