Gemeente Geldermalsen lid van de GVAG

Na de gemeenten Heeze-Leende, Dongen, Tytsjerksteradiel en Haaksbergen mogen we dit jaar al weer de 5e gemeente als nieuw lid van de gebruikersvereniging verwelkomen. De gemeente Geldermalsen is recentelijk lid geworden van de GVAG. Ook deze gemeente ziet het belang en toegevoegde waarde van de GVAG. Welkom binnen de vereniging!

Projectleider Groen binnen de gemeente, de heer Weinand Pin, is inmiddels toegetreden als lid van de themagroep apps. De gemeente Geldermalsen is dus gelijk een van de gemeenten die actief participeert binnen de GVAG.

Hiermee telt per 1maart 2017 onze vereniging 102 leden. We blijven altijd op zoek naar gebruikers van GBI die ook geïnteresseerd zijn in een lidmaatschap, waardoor onze vereniging een nog steviger positie kan innemen. Op dit moment overwegen diverse gemeenten als gebruikers van GBI een lidmaatschap.

Samen staan we sterk en samen vormen we een invloedrijke gebruikersvereniging !