Gemeente Haaksbergen nieuw lid van de GVAG

We mogen dit jaar al weer de vierde gemeente als nieuw lid van de gebruikersvereniging verwelkomen. De gemeente Haaksbergen is recentelijk lid geworden van de GVAG. Ook deze gemeente ziet het belang en toegevoegde waarde van de GVAG. Zij sluit aan bij de vele buurgemeenten in het oosten van Nederland om als GBI-gebruiker tevens GVAG lid te zijn. Welkom binnen de vereniging!

Hiermee telt op dit moment onze vereniging 101 leden. We blijven altijd op zoek naar gebruikers van GBI die ook geïnteresseerd zijn in een lidmaatschap, waardoor onze vereniging een nog steviger positie kan innemen. Op dit moment overwegen diverse gemeenten als nieuwe gebruikers van GBI een lidmaatschap. Samen staan we sterk en samen vormen we een invloedrijke gebruikersvereniging.