Gemeenten Dongen, Heeze-Leende en Tytsjerksteradiel lid van de GVAG

De gemeenten Dongen en Heeze-Leende zijn per 1 januari van dit jaar lid geworden van onze gebruikersvereniging. Half januari volgde de gemeente Tytsjerksteradiel. We zijn blij dat deze gemeenten hebben gekozen voor een lidmaatschap van de GVAG. Ook zij zien het belang en toegevoegde waarde van de GVAG.

Hiermee telt op dit moment onze vereniging precies 100 leden. Dit betekent 8 leden minder dat eind 2016. Vanwege het beëindigen van het gebruik van GBI hebben diverse gemeenten het lidmaatschap van onze vereniging opgezegd.

We blijven altijd op zoek naar gebruikers van GBI die ook geïnteresseerd zijn in een lidmaatschap, waardoor onze vereniging een nog steviger positie kan innemen. Op dit moment overwegen diverse gemeenten als nieuwe gebruikers van GBI een lidmaatschap. Samen staan we sterk en samen vormen we een invloedrijke gebruikersvereniging.